İmplant

İMPLANT Tedavisi

Ağza yapay diş köklerinin yerleştirilmesi işlemine implant tedavisi denilmektedir. Polikliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından implant tedavisi uygulanmaktadır. Ayrıca implant tedavisi ile ilgili ücretsiz muayene de olup gerekli bilgileri edinebilirsiniz.
İmplant tedavisi
detaylı bilgi

ORTODONTİ
( Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti

Ortodonti, diş hekimliğin bir uzmanlık dalıdır. Ortodonti tedavisi uygulayan doktora ortodontist denilmektedir
ortodonti
detaylı bilgi

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ
(Zirkonyum)

Zirkonyum Kaplama

Son günlerde diş hekimlerince sıklıkla uygulanan zirkonyum kaplama, doğal görünümü ile hastalar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.
zirkonyum kaplama
detaylı bilgi

PEDODONTİ
(Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti

Çocuk diş hekimliği; bebeklerin, çocukların ve özel bakım gerektiren (engelli) bireylerin ağız ve diş sağlığı sorunları ile uğraşan, diş hekimliğinin bir anabilim dalıdır.
pedodonti
detaylı bilgi

Diş Beyazlatma

DİŞLERİN BEYAZLATILMASI

Beyazlatma dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renklenmeleri giderme işlemidir. Hastanın dişinin doğal renginden memnun olmaması durumlarında da
dişlerin beyazlatılması
detaylı bilgi

Diş Sağlığı Alanında Yeni Bir Marka:
Ceramorium Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kütahya'dan sonra Akşehir'de.

protetik diş uzmanı
Uzm. Dt. Ömer Faruk Tekin

Ceramorium Özel Diş Sağlığı Polikliniği uzman kadrosu ile 2019 senesinde Kütahya’da hizmet vermeye başlamıştır. 2021 senesinde ise Akşehir’deki polikliniğimizi hizmete açtık. Her iki polikliniğimizde de diş alanında başta implant, ortodonti, estetik diş hekimliği ( zirkonyum kaplama ), pedodonti ( çocuk diş hekimliği ) tedavileri olmak üzere diğer diş tedavileri uygulanmaktadır. 

Güler Yüzlü Personel

Ücretsiz Muayene

Dijital Teknolojiler

Hijyenik Ortam

Kaliteli Hizmet

Başlıca Hizmetlerimiz 
Aklınızda 
Bulunsun
Bulunsun

İmplant yapay diş kökleridir. İmplant diş bu kök üzerine yerleştirilen dişlerdir. Bu dişler porselen, zirkonyum vs. olabilir. 

İmplant yapay diş kökleridir. İmplant diş bu kök üzerine yerleştirilen dişlerdir. Bu dişler porselen, zirkonyum vs. olabilir. 

İmplant fiyatları 2021 yılı için kullanılacak olan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Ortodonti tedavisi çarpık, eğri dişlerin ve çene yapısının düzeltilmesi ile ilgili bir tedavi yöntemidir.

Ortodonti tedavisinin ücreti kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Polikliniğimizde ücretsiz muayene olarak bu 2020 ortodonti fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hekimleri
Tanıyalım

Kütahya ve Akşehir Ceramorium Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde alanında uzman diş hekimlerimiz çalışmaktadır. Hekimlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve direkt randevu almak için bu bölümü kullanabilirsiniz.

Kütahya Şubesi

diş hekimi
Dt. Demet Kiçemel
Diş Hekimi
Kütahya Şubesi

1997 yılında Kütahya’da doğdu. 2015 yılında Kütahya Anadolu Öğretmen Lisesi’nden Mezun oldu. Aynı yıl Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı. 2020 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 

Uzm. Dt. Ömer Faruk Tekin
Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
Kütahya Şubesi
protetik diş uzmanı

1988 yılında Konya’da doğdu. 2006 yılında Cihanbeyli Anadolu Lisesi’nden Mezun oldu. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı. 2011 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.  2017 yılında Kütahya Sağlık Bilimler Üniversitesi Diş Hekimiği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak uzmanlık eğitimine başladı. Haziran 2021 tarihinde uzmanlık eğitimini tamamlayarak Protetik Diş Tedavisi Uzmanı unvanını aldı.

Akşehir Şubesi

Dt. Süleyman Sönmez
Diş Hekimi
Akşehir Şubesi

Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra 2020 senesinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.

Dt. Kerem Ekmekçi
Diş Hekimi
Akşehir Şubesi

27 Temmuz 1996 tarihinde Akşehir’de doğdu. Lise eğitimini Akşehir Fen Lisesinde tamamladıktan sonra İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı ve lisans eğitimini %100 İngilizce olarak 2020 tarihinde bitirdi. 

Dt. Hanife Nur Ok
Diş Hekimi
Akşehir Şubesi

13 Eylül 1997 tarihinde İzmir’de doğdu. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimini %100 İngilizce olarak 2020 yılında bitirdi. 

Özel Ceramorium Diş Sağlığı Polikliniği'ni Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

ENGELSİZ ÇÖZÜMÜ

Her biri kendi braşında uzman ekibimizle hizmet etmekteyiz.

Uzman Kadro

Her biri kendi braşında uzman ekibimizle hizmet etmekteyiz.

Online Randevu

Yeni Randevu Sistemimizle Beklemeye Son.

Toplu taşımaya yakın konumuyla sorunsuz ulaşım.

İLETİŞİMformu

Ulaşım Adresi
× Randevu Almak İster misiniz? Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday