Dt. Süleyman Sönmez

Akşehir Şubesi
Detaylı Bilgi

Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra 2020 senesinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2020 senesinde Ceramorium Özel Ağız ve Diş Sağlığı Kütahya Şubesi’nde çalışmaya başlamış ve meslek hayatına 2021 senesi itibari ile Ceramorium Özel Ağız ve Diş Sağlığı Akşehir Şubesi’nde devam etmektedir.

Dt. Kerem Ekmekçi

Akşehir Şubesi
pedodonti
detaylı bilgi

27 Temmuz 1996 tarihinde Akşehir’de doğdu. Lise eğitimini Akşehir Fen Lisesinde tamamladıktan sonra İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı ve lisans eğitimini %100 İngilizce olarak 2020 tarihinde bitirdi. Bir yıl Antalya’da özel bir klinikte çalıştıktan sonra Temmuz 2021 tarihinden beri Ceramorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Akşehir şubesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Dt. Hanife Nur Ok

Akşehir Şubesi
Detaylı Bilgi

13 Eylül 1997 tarihinde İzmir’de doğdu. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimini %100 İngilizce olarak 2020 yılında bitirdi. İzmir’de özel bir klinikte çalıştıktan sonra Eylül 2021den beri Ceramorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Akşehir şubesinde hizmet vermeye başlamıştır.

× Randevu Almak İster misiniz? Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday