Hekimleri
Tanıyalım

Ceramorim Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği şimdilik Kütahya ve Akşehir olmak üzere iki şubede hizmet vermektedir.

  • Akşehir Hekimleri
  • Kütahya Hekimleri

Dt. Süleyman Sönmez

Akşehir Şubesi
Detaylı Bilgi
Dt. Süleyman Sönmez
Diş Hekimi

Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra 2020 senesinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2020 senesinde Ceramorium Özel Ağız ve Diş Sağlığı Kütahya Şubesi’nde çalışmaya başlamış ve meslek hayatına 2021 senesi itibari ile Ceramorium Özel Ağız ve Diş Sağlığı Akşehir Şubesi’nde devam etmektedir.

Dt. Kerem Ekmekçi

Akşehir Şubesi
pedodonti
detaylı bilgi
Dt. Kerem Ekmekçi
Diş Hekimi

27 Temmuz 1996 tarihinde Akşehir’de doğdu. Lise eğitimini Akşehir Fen Lisesinde tamamladıktan sonra İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı ve lisans eğitimini %100 İngilizce olarak 2020 tarihinde bitirdi. Bir yıl Antalya’da özel bir klinikte çalıştıktan sonra Temmuz 2021 tarihinden beri Ceramorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Akşehir şubesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Dt. Hanife Nur Ok

Akşehir Şubesi
Detaylı Bilgi
Dt. Hanife Nur Ok
Diş Hekimi

13 Eylül 1997 tarihinde İzmir’de doğdu. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimini %100 İngilizce olarak 2020 yılında bitirdi. İzmir’de özel bir klinikte çalıştıktan sonra Eylül 2021den beri Ceramorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Akşehir şubesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Uzm. Dt. Ömer Faruk Tekin

Kütahya Şubesi
ortodonti
detaylı bilgi
Uzm. Dt. Ömer Faruk Tekin
Protetik Diş Tedavisi Uzmanı

1988 yılında Konya’da doğdu. 2006 yılında Cihanbeyli Anadolu Lisesi’nden Mezun oldu. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı. 2011 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2013 yılında Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde diş hekimi olarak göreme başladı. 2017 yılında Kütahya Sağlık Bilimler Üniversitesi Diş Hekimiği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak uzmanlık eğitimine başladı. Haziran 2021 tarihinde uzmanlık eğitimini tamamlayarak Protetik Diş Tedavisi Uzmanı unvanını aldı.

Dt. Demet Kiçemel

Kütahya Şubesi
ortodonti
detaylı bilgi
Dt. Demet Kiçemel
Diş Hekimi

1997 yılında Kütahya’da doğdu. 2015 yılında Kütahya Anadolu Öğretmen Lisesi’nden Mezun oldu. Aynı yıl Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı. 2020 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Aralık 2020 tarihinde Kütahya Özel Ceramorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş hekimi olarak göreve başladı.

Özel Ceramorium Diş Sağlığı Polikliniği'ni Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...
Uzman Kadro

Her biri kendi braşında uzman ekibimizle hizmet etmekteyiz.

Randevu Planlaması


Yeni Randevu Sistemimizle Beklemeye Son.

Engelli çözümü


Engelsiz Kolayca Bize Ulaşabilirsiniz.

Otobüsle Ulasım


Toplu taşıma yakın konumuyla sorunsuz ulaşım.

× Randevu Almak İster misiniz? Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday